Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Půjčka pro začínající podnikatele

 

Začátky v podnikání nejsou nikdy jednoduché, víme o tom své. U bankovních institucí se většinou setkáte s tím, že vám bez podnikatelské historie odmítnou půjčit. A když už tedy k půjčce svolí, pak poskytnou pouze omezenou částku. Jenže jak to udělat, když se vaše podnikatelská historie teprve začíná psát? Můžete mít sebelepší podnikatelský záměr, ale bez základního kapitálu nemůžete realizovat vůbec nic.

Naše nebankovní půjčka je na tyto případy připravena. Poskytujeme úvěry od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč se splatností až 20 let a neprověřujeme žádné registry, proto si u nás může půjčit úplně každý.

Můžete si od nás půjčit dokonce i v případě, že už jste svůj byznys rozjeli, ale zrovna se nemůžete pohnout dál, protože vám zákazník dluží na fakturách nebo potřebujete pořídit nový stroj. I v takové situaci máte od nás plnou podporu a vaše prostředky dokážeme zafinancovat.

Kroky, které při vyřizování půjčky podnikáme, s klientem vždy projednáváme předem, takže se nemůže stát, že budete mít ve smlouvě položky, kterým nerozumíte. Náš specialista je vám neustále k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů.

 

Proč byste si jako podnikatel měli půjčit u nás?

  • Půjčku lze vyřídit online.
  • Vyplnění formuláře je nezávazné. Všechny další kroky budeme společně konzultovat.
  • Úvěr může dosahovat až 5 000 000 Kč se splatností až 20 let.
  • Nenahlížíme do registrů.
  • Podporujeme nadějné podnikatele a věříme v nové projekty.
  • Peníze vám převedeme rovnou na účet, nemusíte nikam chodit.
  • Půjčku můžete v případě potřeby navýšit.

 

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese
info@finemoney.cz nebo na telefonním čísle +420 222 323 980.

Obchodní podmínky

Půjčka mi pomohla
zdokonalit byznys

Rozjížděl jsem vlastní podnik a brzy jsem díky zájmu zákazníků potřeboval vylepšit své technické zázemí. Abych navýšil produkci, půjčil jsem si u FINEMONEY a náklady se mi v krátké době vrátily.

Půjčka FINEMONEY pomůže s podnikáním
Václav Prokeš

 

Získat půjčku