Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Zajistěte si klidné podnikání s FINEMONEY

 

Ve společnosti FINEMONEY se denně setkáváme s životními příběhy, které ne vždy směřují ke šťastnému konci. Věříme, že každá situace má východisko, a proto poskytujeme úvěry za férových podmínek, nejen pro začínající podnikatele.

Petr je úspěšný podnikatel, který dříve pracoval ve společnosti, zabývající se prodejem elektroniky. Bohužel, firmě se nedařilo a tak přišel Petr o práci. Rozhodl se tedy, že využije své mnohaleté zkušenosti a rozjede podnikání na vlastní pěst. Netrvalo dlouho a přišlo milé překvapení. Jeho rodina se měla rozrůst o nového potomka. „Měli jsme menší byt, který nám dispozičně nevyhovoval. Tuto situaci jsme se rozhodli řešit zakoupením bytu většího. Bohužel banka, poté co zjistila, že podnikám, zamítla mou žádost o hypotéku.“ říká Petr.

 

Rychlé schválení úvěru u FineMoney

Naštěstí se Petr včas dozvěděl o společnosti FINEMONEY, která za ním přijela a do 14 dnů schválila úvěr na nákup nového bytu. Petrovi se dařilo v podnikání i osobním životě, ale přišla další nečekaná situace. Petr vypráví: „Poté, co jsem onemocněl, obrátil jsem se na FINEMONEY, kde mi vyšli vstříc. Nabídli mi odsunutí splátek do doby, než se uzdravím. Pak jsem mohl pokračovat ve splácení jako dřív.“. I díky tomu se nyní Petrovo podnikání rozrůstá a mohl do firmy přibrat dalšího kolegu.

Podnikatelský úvěr FINEMONEY

Rozjeďte vaše podnikání s FINEMONEY

Příběh Petra je jedním z mnoha, kde FINEMONEY kombinuje osobní přístup s férovým jednáním. Právě na těchto myšlenkách byla společnost FINEMONEY v roce 2012 založena. Předtím, než si úvěr sjednáte, vždy víte, kolik zaplatíte. Ručíte svou vlastní nemovitostí, takže je schválení úvěru rychlé a bez prověřování. Tým našich zkušených finančních poradců přizpůsobí typ úvěru na míru každého klienta. FINEMONEY nabízí podnikatelské úvěry, krátkodobé úvěry a půjčky na cokoliv. Zavolejte nám a sjednejte si s námi schůzku. Pomůžeme vám nastartovat vaše podnikání, stejně jako překlenout nenadálou životní situaci.

Půjčka mi pomohla
zdokonalit byznys

Rozjížděl jsem vlastní podnik a brzy jsem díky zájmu zákazníků potřeboval vylepšit své technické zázemí. Abych navýšil produkci, půjčil jsem si u FINEMONEY a náklady se mi v krátké době vrátily.

Půjčka FINEMONEY pomůže s podnikáním
Václav Prokeš

 

Získat půjčku